chranime policeman logo chranime.czwww.dobryandel.cz

...diskrétně  ...rychle  ...bezpečně

chranime.cz - o firmě chranime.cz - reference chranime.cz - ceník chranime.cz - náhradní plnění chranime.cz - členství chranime.cz - kontakt
chranime.cz

Náhradní Plnění

chranime.cz
left-line

Jsme zaměstnavatelem zaměstnávajícím na chráněných pacovních místech více než 50% osob se zdravotním postižením z celkového počtu zaměstnanců. Poskytujeme náhradní plnění ve smyslu zákona o zaměstnanosti firmám, které zaměstnávají více než 25 zaměstnanců.

Možnost náhradního plnění se dá využít v oblasti bezpečnostních a úklidových služeb, ale i v oblasti technických zabezpečovacích služeb.

Je-li Váš provoz náročný a není možné u Vás zaměstnávat občany se zdravotním postižením, jsme schopni dodat pracovníky bez zdravotního postižení, aniž byste přišli o náhradní plnění, které nahrazuje Váš povinný podíl.

Povinný podíl zaměstnavatele s více než 25 zaměstnanci činí 4 %. Při odebrání služeb od firmy zaměstnávající z více než 50 % občany se ZP dojde k plnění povinného podílu.

Dostanete smluvně zajištěnou, plnohodnotnou službu a ještě ušetříte na odvodech státu, pokud se Vám nedaří či je pro Vás nevhodné zaměstnávat občany se zdravotním postižením.

right-line
chranime.cz
CHRANIME OZONEM temno mace temno kravmaga temno doprovody temno Chranime eLearning temno BOZP Manager