Nabízíme dezinfekci vašich prostor

 
 

Nabízíme profesionální dezinfekci vašich prostor. Pro tuto činnost využíváme profesionální průmyslové generátory ozonu, jejichž dezinfekční technologie patří mezi nejúčinnější a zároveň je absolutně zdravotně nezávadná. S pomocí této techniky jsme schopni účinně dezinfikovat jak prostory mateřských škol a škol všech stupňů, tak i kancelářské a obchodní prostory státních institucí a soukromých společností. Pochopitelně v případě zájmu i obytné a společenské prostory domovů pro seniory, ordinace a čekárny, ubytovny, hotely, restaurace, dětské domovy či soukromé domy.

Jak ozon funguje:

Volné atomy kyslíku jsou vysoce reaktivní a při kontaktech oxidují téměř cokoli (včetně virů, bakterií, organických a anorganických sloučenin), čímž z ozonu činí silný dezinfekční prostředek, který je 50x účinnější a 3000x rychlejší než chlór.
Ozonizací je možné eliminovat až 99 % vzdušných virů a bakterií. Ozon při aplikaci v podstatě vyplní každé zákoutí místnosti a dezinfikuje nejen vzduch v místnosti, ale přirozeně i veškeré vybavení, které se tam nachází. Protože viry jsou obecně citlivější na ozon než bakterie, předpokládá se, že všechny viry jsou eliminovány jako první.

Technika pro ozonizaci:

K dispozici máme několik generátorů, jejichž výkon je od 3500 mg/h až po 30 000 mg/h, resp. které vypouštějí do prostoru od 20 do 90 litrů ozonem kontaminovaného vzduchu za sekundu. Doba ošetření daného prostoru tedy závisí na jeho velikosti a na výkonu použitého generátoru. Výkon generátoru ozonu a doba jeho využití potom určuje koncentraci ozonu v dezinfikovaném prostoru.
Po skončení dezinfekčního cyklu je naším pracovníkem změřena koncentrace ozonu v místnosti, abychom mohli našim klientům garantovat naprostou zdravotní nezávadnost ošetřeného prostoru. Dezinfikované prostory jsou klientovy předány s tím, že koncentrace ozonu v místnosti nepřesahuje hodnotu 0,01 ppm (z latinského „pars per milion“ - česky jedna miliontina celku), což je pro lidský organizmus přijatelná hodnota.

Cena dezinfekce ozonem:

Jsme připraveni připravit pro vás konkrétní nabídku podle specifikace vašich prostor k dezinfekci.
Pro přesnou kalkulaci si prosím připravte adresu místa plnění, přibližné rozměry místností. Také budeme potřebovat vědět, v jakých časech nám místnosti zpřístupníte. Ideální je, abychom měli na každou místnost dvě hodiny času. Jsme schopni dezinfikovat více místností najednou, protože pracovníci mají vždy k dispozici několik přístrojů různého výkonu.

Orientační ceny dezinfekce ozonem

Plocha místnosti *

Cena 19 Kč/1m2

25 m2

475

50 m2

950

75 m2

1425

100 m2

1900

* Platná cena při výšce stropu 2,5 m, za každých dalších 0,5 m výšky stropu příplatek 20 %.

Plocha místnosti je pro rychlý výpočet pouze orientační údaj, přesná cena se odvíjí od objemu místnosti v m3.

Kontakty:

Telefon: (+420) 602 421 796

E-mail: jednatel.dsk@chranime.cz